Psycholodzy

mgr Marian Lech

Specjalista psychologii pracy i psychologii klinicznej.
Badaniami kierowców i operatorów zajmuje się nieprzerwanie od 1971 roku. Pracował m. in. w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy, Przedsiębiorstwie Robót Wiertniczych i Górniczych, Pracowni Psychologicznej na Targowej, w Przychodni ATTIS i IZIS. W 1985 roku uzyskał I stopień specjalizacji z psychologii klinicznej. Od 1990 roku zajmuje się badaniami osób posługujących się bronią palną. Psychoterapeuta, superwizor, Lider Grup Balinta.
Wykonuje w trybie odwoławczym badania psychologiczne: dla osób ubiegających się i posiadających broń palną, dla osób ubiegających się lub posiadających prawo do wykonywania lub kierowania działalnością gospodarcza albo bezpośrednio zatrudnionych przy wytwarzaniu i obrocie materiami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - członek i superwizor komisji Certyfikacyjnej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego na Broń, Stowarzyszenia Psychologów Transportu, Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

mgr Jacek Lech

Zajmuje się m. in. badaniami psychologicznymi kierowców, operatorów, sędziów, prokuratorów, komorników, syndyków i kuratorów. Przeprowadza, też badania psychologiczne dla osób posiadających lub starających się o broń palną. W okresie studiów odbył praktykę w Pracowni Psychologicznej Wojsk Lądowych w Warszawie. W latach 2006 – 2010 prowadził pracownię psychologiczną na terenie Huty Warszawa. W czasie studiów działał aktywnie na Forum Samorządów Szkół Warszawskich i Parlamencie Studentów RP. Członek Stowarzyszenia Psychologów Transportu, Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich.

mgr Rafał Lech

Zajmuje się m. in. badaniami psychologicznymi kierowców i operatorów.